Рятувальники ліквідували загорання господарської будівлі та сухої трави

Дата: 14.04.2020 14:23

13 квітня о 10:41 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання господарської будівлі в с. Сулимівка  вул. Кравцова. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить  господарча будівля.

В наслідок пожежі було пошкоджено: покрівля будівлі та перекриття , 2 вікна, 1 деревянні двері, речі господарського вжитку  та знищено: покрівля та перекриття на площі 8 м.кв., речі домашнього вжитку.

Пожежу було локалізовано о 11:14 та  повністю ліквідовано о 11:39.

Причина пожежі наразі встановлюється.

Також 13 квітня о 14:49 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання травяного настилу в с. Капустинці  вул. Гагаріна. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

По прибуттю, розвідкою було встановлено, що горить  травяний настил, чагарники та очерет на площі 200 м.кв.

В наслідок пожежі було знищено: травяний настил на площі 200 м.кв..

Пожежу було локалізовано о 15:54 та  повністю ліквідовано о 16:20.

Причина пожежі наразі встановлюється.