Проводиться санітарна обробка доріг дезінфікуючим засобом

Дата: 15.04.2020 08:21

14-15 квітня в межах профілактики з коронавірусної інфекції комунальним підприємством "Конульник" проведено дезинфекцію вулиць: Шевченка, Незалежності, Київська, Вокзальна, Переяслівська, Пирятинська.

Для дезінфекції використовувалась спеціальна суміш, що застосовується для проведення спеціальної обробки майна, транспорту, одягу, яка не пошкоджує будівельні матеріали, деревину, лакофарбові вироби, не призводить до корозії металів та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь та є цілком безпечною для людей і тварин.

Вкотре закликаємо громадян дотримуватись карантинних заходів, берегти своє здоров’я і життя та не наражати на небезпеку інших.