Протягом березня 2020 року Київською митницею перераховано до державної скарбниці понад 10 млрд.грн.

Дата: 09.04.2020 08:18

Фото без описуУ березні 2020 року в зоні діяльності митниці (Київ, Київська, Черкаська та Житомирська області) здійснювало зовнішньоекономічну діяльність з урахуванням фізичних осіб  майже 13,5 тисяч підприємств.

За цей період Київською митницею Держмитслужби забезпечено безперебійне оформлення 1 254 тис. тонн вантажів, з яких 624 тис. тонн - імпортних та 580 тис. тонн - експортних, 50 тис.тонн - транзитних.

Протягом першого весняного місяця Київською митницею було оформлено понад 53 тисячі імпортних та понад 17 тисяч експортних декларацій.

Середній час митного оформлення склав 2 години 23 хвилини.

Митницею за цей час оформлено 948 карток відмови в митному оформленні, що складає лише 1,2 % від загальної кількості декларацій. .

Спрацювання автоматизованої системи управління ризиками (АСУР) було підставою для проведення митних оглядів у 2259 випадках.

Основні бюджетоформуючі товари: інсектициди, гербіциди, автомобілі легкові, телефонні апарати, лікарські засоби, ліки, насіння соняшнику, шини, покришки, частини та пристрої моторних транспортних засобів, монітори та проектори, добрива, кукурудза.

Найчастіше експортувалися сировинні матеріали, споживчі товари, вироби для промисловості, засоби виробництва.

Імпортний та експортний товарообіг зосереджено в трьох основних напрямках: країни ЄС, СНД та Азії.

Протягом березня  митницею заведено 272 справи про порушення митних правил, загальна вартість безпосередніх предметів правопорушень в яких склала понад 119,31 млн. грн.

З них 240 справ, за якими передбачена конфіскація предметів правопорушень.

Протягом березня вилучено предметів порушень митних правил за 164 справами на загальну суму 4,49 млн. грн.