ПОТОЧНА ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ У КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСТІ

Дата: 02.04.2020 12:32

Фото без описуЗа даними Центру громадського здоров’я, у Київський області станом на 10:00 2 квітня 2020 року офіційно підтверджено 64  випадки захворювання на коронавірус.

З них: 27  – в Обухівському р-ні, смт Козин, с. Романків, м. Українка, м Обухів ( в т.ч. 3 дитини);

12 – у Києво-Святошинському р-ні, м. Вишневе, м. Боярка, с. Лісники, с. Гатне, с. Дмитрівка, с. Софіївська Борщагівка, с. Тарасівка;

6 – у  м. Бориспіль;

3 –  у м. Біла Церква;

3 –  у м. Бровари;

2 -м. Ірпінь;

2 – у Васильківському р-ні, с. Рославичі;

1 –  у Бориспільському р-ні, с. Гнідин,

1–  у смт Ворзель;

1 – у  м. Гостомель;

2 –  у м . Буча;

1 – у  Білоцерківському р-ні, с. Фурси;

1 –  у Броварському р-ні, с. Зазим’є;

1 – у  Ставищенському р-ні, смт. Ставище;

1 – у Макарівському р-ні, с. Мостище.

Два пацієнта (м. Бровари та м. Біла Церква) одужали.

Померло 3 людини.

За віком захворілих:

1- 10 років  – 4,7 %;

11 – 20 років  – 3,1%;

21 – 30 років  – 7,8%;

31- 40 років –  25%;

41 – 50 років – 32,8 %;

51 – 60 років – 21,9%;

61-70 років  – 1,6% ;

понад 70  років  – 3,1%.

Підозру на зараження мають 258 осіб: Обухівський р-н;  Києво-Святошинський р-н;  Броварський  р-н;  Бориспільський р-н; Вишгородський р-н;  Макарівський  р-н;  Фастівський р-н;  Васильківський р-н;  Переяслав-Хмельницький р-н; Баришівський р-н; Рокитянський р-н;  Білоцерківський р-н;  Яготинський р-н; Ставищенський р-н; Миронівський р-н; с. Коцюбинське; м. Біла Церква;  м. Буча; смт Ворзель; смт Іванків; смт Гостомель; м. Буча; м. Ірпінь; м. Бровари; м. Вишгород; м. Бориспіль; м. Фастів; смт Макарів; смт Бородянка; м. Яготин; м. Березань.

Встановлено медичне спостереження за 701  контактною особою.

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації.