КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ОТРИМАНИХ ПРОТЯГОМ 2019 ПРОДОВЖЕНА ДО 01 ЛИПНЯ

Дата: 24.03.2020 16:43

Фото без описуЗвертаємр увагу громадян, що Верховною Радою України прийнято за основу та в цілому законопроект 3220 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID – 19)».

Вищевказаним законопроєктом продовжено терміни подання річної декларації про майновий стан і доходи до 01 липня 2020 року. Зважаючи на  обставини, що склалися, радимо подавати декларацію в електронному вигляді  скориставшись сервісом ДПС України «Електронний кабінет платника».

Для допомоги платникам податків Державна податкова служба розпочинає серію відеоуроків, в яких роз’яснюватиметься як правильно користуватися електронними сервісами. Саме перший відеоурок присвячено заповненню декларації про майновий стан і доходи громадян.