Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 18.03.2020 08:32

Фото без опису17 березня, під керівництвом голови Яготинської районної державної адміністрації Олександра Кудрявського та за участі голови районної ради Петра Гайдая, першого заступник міського голови Сергія Овчаренка  та членів комісії відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В рамках роботи комісії присутні розглянули питання, що стосувалося посилення протиепідеміологічних заходів на території Яготинського району в звязку з високою імовірністю поширення на території Яготинського району гострої респіраторної хвороби, причиненої коронавірусом 2019 - nCov.

Копія Протоколу комісії додається: