Привітання голови районної державної адміністрації О.Кудрявського з Днем землевпорядника

Дата: 14.03.2020 09:35

Фото без описуШановні землевпорядники району!

Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний з землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбу країни – її землі. Землевпорядники слідкують за тим, щоб земля використовувалась раціонально і ефективно.

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Бажаю вам здоров’я на довгі роки, успіхів у праці, щастя, благополуччя, миру!

Голова районної державної адміністрації                                           О. КУДРЯВСЬКИЙ