Зустріч роботодавців «STUD-FEST «IMPULSE» для студентів та випускників

Дата: 05.03.2020 15:53
Кількість переглядів: 369

В рамках всеукраїнського турне роботодавців 17-18 березня 2020 року у м. Київ заплановано проведення Загальноміської зустрічі роботодавців «STUD-FEST «IMPULSE» для студентів та випускників, які бажають працевлаштуватись в Україні. Ініціатором заходу виступає Центр кар’єрного розвитку СТУД-ПОІНТ, який проводить такі заходи з 2009 року у великих містах країни: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.


Метою заходу є допомога у працевлаштуванні студентів та випускників, налагодження діалогу між молоддю та роботодавцями , підбір кандидатів для стажування та практики, поширення інформації про сучасний стан ринку праці у м. Київ та України в цілому.
Формат кар’єрного студентського фестивалю передбачає представлення інформаційних стендів роботодавців, де відбуватиметься безпосереднє спілкування представників компаній з відвідувачами, проведення презентацій роботодавців та студентських програм, організацію навчальних семінарів з питань працевлаштування із залученням експертів та компетентних фахівців.
Детальніше ознайомитися з подією та зареєструватися роботодавцю на участь можна тут: http://fest.stud-point.com/
Участь у вищезазначеному заході є платною. Детальнішу інформацію про захід та умови оплати за участь у ньому надасть контактна особа ТОВ «СТУД-ПОІНТ»: Рождествіна Софія, заступник керівника проєкту, тел. 099-075-93-73, e-mail: sofiya@stud-point.com.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування