Нарада з соціальними працівниками

Дата: 04.03.2020 15:14

Фото без опису03 березня 2020 року директор Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соц. послуг) Валентина Шмигановська провела нараду з соціальними працівниками на яку було запрошено начальника Яготинського відділу обслуговуванння громадян управління обслуговування ГУ ПФУ у Київській області Жанну Нескорожену.

В ході зустрічі були надані роз’яснення норм Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».
Окрім цього, особливу увагу приділено питанням проведення перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам, порядку обчислення розміру пенсії, встановлення надбавок, підвищень та інших доплат до пенсій та запровадження нової моделі звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.