Круглий стіл " Підтримка суб'єктів малого підприємництва. Доступні кредити 5-7-9%"

Дата: 05.03.2020 11:04

Фото без опису4 березня, в рамках реалізації державного проєкту щодо фінансової підтримки суб'єктів мікро- та малого підприємництва "Доступні кредити 5-7-9%" на базі Яготинської районної філії КОЦЗ було проведено круглий стіл за участю менеджера по обслуговуванню корпоративних клієнтів АТКБ "ПриватБанк" Олени Помазун та суб'єктів підприємництва: ФОП Бабак В.І, ТОВ СТП ім. А.Г. Кравченко, ФОП Світська Т.А., ПСП "Віра", ТОВ."Гранд Агро Яготин"

На заході розглядалося питання розширення діяльності мікро- та малого бізнесу, сприяння їхньому виходу з "тіньового" сектору економіки. Також висвітлювалося питання щодо послуг служби зайнятості суб'єктам підприємництва та заходів активної політики зайнятості.

Яготинська районна філія КОЦЗ