Анкета для ветеранок АТО

Дата: 04.03.2020 12:42
Кількість переглядів: 334

Фото без описуШановна пані ветеранко,
Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва разом з Фондом Східна Європа, який виконує проєкт «All4One: комплексна програма психологічної та менторської підтримки ветеранів» за сприяння Посольства Великої Британії в Україні, працює над розробкою програми допомоги ветеранкам у їх адаптації до мирного життя.
З цією метою ми проводимо опитування жінок-ветеранок щодо їхніх потреб та запитів та оцінок реалізації цих потреб. Результатом цієї роботи буде система рекомендацій для органів центральної та місцевої влади, які будуть обговорені на публічних заходах, разом з представницями ветеранок АТО та працівників міністерства та відповідних соціальних служб.

Зрозуміло, що ефективність цієї роботи буде залежати від співпраці з Вами, ветеранками. Дуже просимо бути відвертими, тим більше, що анкета анонімна, ніде не треба вказувати своє прізвище. Обрану відповідь виділіть жирним шрифтом. Якщо на якесь запитання Ви не хочете відповідати – це Ваше право.
Заповнену анкету просимо вислати на адресу Фонду «Демократичні ініціативи»: info@dif.org.ua
З повагою і щирою вдячністю за все, що Ви вже зробили і, віримо, зробите в майбутньому.
Директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна

Посилання на анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0_3E67Nlr0o-XR94Sb1WWeBfAv-K-ZNXFJ-fF_6U0QjKusA/viewform?fbclid=IwAR3cu5jOD0Z__AYtP1xU5DK0Q4kQuwGTHDJWLbd9jLT6uIlQFkrYIhGZ6ik


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування