Проведено фінал І - етапу «Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди»

Дата: 03.03.2020 14:07

Фото без опису03 березня в районному відділі освіти Яготинської РДА був проведений фінал І - етапу «Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди - обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну тематику» серед загальноосвітніх навчальних закладів Яготинського району. Комісія в складі працівників відділу освіти та Яготинського РС ГУ ДСНС оцінювало роботи учнів віком від 6 до 18 років, які були розподілені на три вікові категорії.

Найкращі твори будуть направлені на 2 етап – обласний. Переможців «Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу на протипожежну та техногенну тематику» буде нагороджено грамотами. Яготинський РС ГУ ДСНС України дуже вдячний всім учасникам які взяли участь в  конкурсі та вітає переможців.