На нараді у голови РДА обговорили актуальні питання життєдіяльності району

Дата: 02.03.2020 18:35

Фото без описуСьогодні, 2 березня, голова адміністрації Олександр Кудрявський провів щотижневу робочу нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення у питаннях, що входять до повноважень районної державної адміністрації.

Розглянуто ряд актуальних питань, які стосувалися: виконання бюджету району, поточного фінансування медицини та освітньої галузі, проведених запланованих культурних та спортивних заходів ( Міжнародного жіного дня, 206-ї річниця від дня народження Т.Г.Шевченка), забезпечення проведення весняного призову, аналізу криміногенної ситуації в районі, а також проблемні та актуальні питання, важливі для життєдіяльності району.

Керівники структурних підрозділів доповіли про проведену та заплановану поточну роботу на тиджень.

По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та звернуто увагу на виконанням повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.