В УКРАЇНІ НЕ ЗАФІКСОВАНО ЖОДНОГО ПІДТВЕРДЖЕНОГО ВИПАДКУ КОРОНАВІРУСУ

Дата: 02.03.2020 18:18

Фото без описуСтаном на 2 березня 2020 року в Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 не зафіксовано.

У світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 048 – летальні. Одужало вже 45 074 осіб.

За повідомленням МЗС України станом на 28 лютого інформація про наявність громадян України серед інфікованих коронавірусом на території КНР до Посольства не надходила. Посольство продовжує перебувати на постійному зв’язку з українцями, які відмовились від евакуації. Всього дипустанові відомо про 39 громадян України які залишаються в провінції Хубей.

Повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я України