Відбувся семінар щодо стану ринку праці та актуальні вакансії

Дата: 27.02.2020 12:19

З метою інформування осіб, які перебувають на обліку в Яготинській районній філії КОЦЗ про стан ринку праці, актуальні вакансії, сучасні технології пошуку роботи 27 лютого 2020 року було проведено семінар за участю директора районної філії Оксани Рибак. Вона ознайомила присутніх не лише з актуальними  вакансіями району,  електронними сервісами служби зайнятості, а й також наголосила про важливість офіційного працевлаштування.

На завершення Оксана Рибак запросила безробітних відвідати профінформаційний масовий захід - ярмарок вакансій, який відбудеться 19 березня. Серед присутніх будуть не лише  роботодавці району, а й представники прикордонної служби України та Державної охорони органів державної влади України.