Звіт про роботу Яготинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області за 2019 рік

Дата: 24.02.2020 13:16
Кількість переглядів: 296

Управління складається з двох відділів: відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства та відділ безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

На протязі 2019 року  відділом безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини було проведено 37 планових заходів державного нагляду  (контролю) та 30 позапланових заходів  державного нагляду  (контролю) на предмет додержання операторами ринку гігієнічних вимог щодо поводження з харчовими продуктами.

При проведенні планових заходів було винесено 36 приписів щодо усунення виявлених порушень.

Особливу увагу було приділено перевірці харчування дітей в навчальних закладах.

Загальні порушення на харчоблоках (їдальнях) дитячих навчально-виховних закладах, які зустрічаються найчастіше: відсутні супровідні документи на  продукцію, що постачається на харчоблок; перетинання зустрічних потоків готової та сирої продукції при приготуванні їжі; зберігання кухонного та розроблювального інвентарю, сирої та готової продукції разом; використовується щерблений столовий посуд; виявлені факти недотримання температурного режиму в холодильному обладнанні, який може вплинути на розмноження мікроорганізмів; не обладнані майданчики для збору ТПВ; працівники харчоблоків не проходять гігієнічне навчання, харчоблоки не в повній мірі забезпечені технологічним обладнанням.

При перевірці сільськогосподарських підприємств району виявлено такі недоліки: відсутність санпропускників на фермах, несвоєчасне проходження медичного огляду працівниками, недотримання вимог законодавства щодо ідентифікації тварин.

За фактом виявлених порушень вжиті наступні заходи: накладено 3 штрафи   ( 1- забійне підприємство, 2- с/г підприємства) .

Відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства взято участь в об’їздах в складі комісій по підготовці навчальних закладів до оздоровчого сезону та до відкриття нового 2019-2020 навчального року. По недоліках, виявлених в ході об’їздів, були направлені інформаційні листи до відділу освіти, молоді та спорту  Яготинської районної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування