До уваги аграріїв!

Дата: 23.02.2020 16:17

Фото без опису22 лютого 2020 року відбудуться установчі збори громадської організації «Спілка аграріїв Київщини». Запрошуємо аграрні підприємства Київської області прийняти участь в установчих зборах.

Низка сільськогосподарських підприємств Київщини вирішила об’єднатися у громадську спілку «Спілка аграріїв Київщини» задля спільного відстоювання інтересів малого та середнього аграрного бізнесу та допомоги у вирішенні нагальних та стратегічних питань розвитку окремих бізнесів і сільських територій.

Місце проведення – актова зала ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11.
Час проведення – 22 лютого 2020 року 11.00 – 12.30. Реєстрація учасників з 10.30. За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +38(067)9979300 Сергій Вікторович.