Особистий прийом громадян

Дата: 21.02.2020 12:54

Фото без описуЗ метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації Олександр Кудрявський, згідно затвердженого графіка, проводить особисті прийоми громадян.

На прийом до очільника району звернулися  громадяни міста та сіл району. Питання, які піднімали заявники стосувалися працевлаштування, надання матеріальної допомоги, виділення земельної ділянки, встановлення індивідуального опалення, роботи дошкільного навчального закладу «Дюймовочка».

За результатами особистого прийому Олександр Миколайович дав доручення працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо розгляду звернень у терміни, передбачені законом. Про результати розгляду заявників буде повідомлено письмово.