Засідання творчої групи вчителів суспільствознавчих дисциплін у формі флеш-тренінгу

Дата: 20.02.2020 16:14

Фото без опису20 лютого 2020 року за участю завідувача районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Остапенко Н.О. на базі Яготинського НВК № 2 (директор Чорноштан В.І.) відбулося засідання творчої групи вчителів суспільствознавчих дисциплін у формі флеш-тренінгу. В основі заходу покладено обговорення нововведень, обмін досвідом, майстерністю між колегами, розширення кругозору учасників, підведення підсумків роботи та окреслення стратегій подальших завдань творчої групи.

До складу групи входять два вчителі-методисти (Білаш Л.М., Степанченко М.Т.), три старших вчителів (Чорноштан В.І., Любенко Л.М., Ус С.І.). Дане методичне угрупування існує вже кілька років.

На початку флеш-тренінгу завідувачка районного методичного кабінету Остапенко Н. зробила акцент на меті заходу: відпрацювання сучасних ефективних технологій для передачі знань та вмінь на РМО вчителів суспільствознавчих предметів.

У першій теоретичній частині флеш-тренінгу було презентовано, як підсумок  кількарічної роботи членів групи, методичний посібник «Формування предметних компетентностей учнів у процесі вивчення шкільних суспільствознавчих предметів»,  автори Білаш Л.М., Любенко Л.М., Степанченко М.Т. (вчителі Яготинського НВК № 2).

Даний посібник схвалено науково-методичною радою КОІПОПК (протокол № 1 від 13.02.2020 року) із рішенням:

1. Схвалити рукопис;
  2. Рекомендували до друку окремим виданням;
  3. Представить видання на обласній виставці «Освіта Київщини»;
  4. Занести видання до Анатованого каталогу обласної виставки «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології»;

У другій частині флеш-тренінгу, практичному, відбулися 2 майстер-класи: круглий стіл для учнів  «У їхніх серцях жила Україна» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні) вчитель-методист Білаш Л.М. та зустріч із воїнами-інтернаціолістами під назвою «В народній пам’яті», старший вчитель Любенко Л.М. У заходах взяли участь:  голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану М.Процик та голови Яготинської районної організації ветеранів України Ляшенко В.С.

Майстер-класи відбулися на високому науковому та методичному рівнях.

За підсумками флеш-тренінгу було прийнято рішення презентувати напрацьований досвід на РМО вчителів суспільствознавчих предметів.