Оголошення про проведення заходів із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 18.02.2020 08:15

Фото без описуШановні мешканці міста та району!

В Україні  – День пам’яті Героїв Небесної Сотні, відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні п'ять роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в районі заплановані наступні заходи:

– о 9:00 год. 20.02.2020 року –  на Алеї Слави м.Яготин, відбудеться мітинг та покладання квітів до меморіалу "Захисникам України";

- в навчальних закладах району пройдуть тематичні виховні години "Обличчя гідності", "Що означає бути партіотом", "Ми - гідні сини й доньки своєї неньки України" і тд.;

- у бібліотеках  виставки-пам’ять «На варті наших душ Небесна Сотня», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, а також світлини Героїв Небесної Сотні та підбірку газетних статей «Вони загинули за Україну».

До участі у заходах запрошуються представники релігійних громад, керівники та працівники підприємств і організацій міста, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної та міської ради,правоохоронні та контролюючі органи, представники трудових колективів, активісти громадських організацій, а також всі небайдужі жителі міста.

З повагою, оргкомітет