Голова райдержадміністрації Олександр Кудрявський провів оперативну нараду

Дата: 17.02.2020 15:32

Фото без опису17 лютого, голова райдержадміністрації Олександр Кудрявський провів оперативну нараду за участю першого заступника голови, керівника апарату райдержадміністрації та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході оперативної наради було розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району, які стосувалися: виконання бюджету району; поточного фінансування медицини та освітньої галузі, функціонування соціальної сфери, проведення запланованих культурних заходів, роботи з сім'ями, що опинилися в складних життєвих обставинах і тд.

У завданнях на поточний тиждень йшлося про проведення засідання колегії Яготиснської районної державної адміністрації, публічного звіту про роботу Яготинської районної державної адміністрації у 2019 році, заходів з нагоди Дня пам’яті Небесної Сотні.

За підсумками наради надано ряд доручень, виконання окремих – поставлено на контроль.