Привітали з 90-річним ювілеєм

Дата: 17.02.2020 15:00

Фото без опису17 лютого 2020 року свій 90 - річний ювілей відзначив Григорій Федорович Кривенок, житель с.Засупоївка. У цей день його щиро вітали рідні та близькі люди, сусіди, а також заступник директора Яготинського районного територіального центру соціальнгого обслуговування (надання соц. послуг) І.В.Керечанин, сільський голова Засупоївської сільської ради В.В. Бондаренко, соціальний робітник Н.П.Садрієва.

Гості дарували подарунки та щиро бажали цьому сильному чоловіку міцного здоров'я, благополуччя, родинного затишку та тепла, божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя.

Сам же іменинник радів гостям і дякував за увагу до нього та теплі слова привітань. Він із задоволенням розповідав про своє життя та поділився секретом довголіття, зазначивши, що весь вік працював, здобував нові професії. Саме завдяки цьому Бог і подарував йому щастя дожити до такого поважного віку!

Яготинський  районний територіальний

центр соціальнгого обслуговування населення