Нарада з керівниками структурних підрозділів  сектору культури, національностей та релігії Яготинської

Дата: 11.02.2020 15:19

Фото без опису10 лютого 2020 року в читальній залі Яготинської  центральної районної бібліотеки відбулась щотижнева виробнича нарада керівників структурних підрозділів  сектору культури, національностей та релігії Яготинської  РДА на чолі з в. о завідувача сектору  Л. М.Соколенко На засіданні  були обговорені поточні робочі питання та  плани підготовки культурно- мистецьких заходів, а сааме підготовка до районного огляду – конкурсу , присвяченого Шевченківським дням. Користуючись нагодою, бібліотекарі для  керівнків закладів культури провели огляд літературних новинок та  спеціалізованої мистецької літератури, яка зацікавила присутніх та стане в нагоді викладачам і учням музичних шкіл та клубним працівникам.