Свій поважний 100-річний ювілей відзначила Марія Гнатівна Костильова, жителька м. Яготин

Дата: 10.02.2020 19:18

Фото без опису10 лютого, жителька м. Яготин Марія Гнатівна Костильова відсвяткували свій 100 –й ювілей.

Зі щирими та сердечними вітаннямизвернулися до Марії Гнатівни завітали директор Яготинського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соц. послуг) В.І. Шмигановська, заступник начальника управління соціального захисту населення Н.В.Коверник, начальник Яготинського відділу обслуговуванння громадян управління обслуговування Головного управління ПФУ у Київській обл. Ж.А.Нескорожена, які побажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, сил і наснаги, благополуччя в родині, висловили найщиріші слова вдячності за прожиті роки і життєвий досвід та вручили подарунки.

Приємно констатувати, що в нашому районі мешкають люди такого віку, які є носіями життєвої мудрості та досвіду, стійкості й працьовитості. Обов’язок громади – шанувати таких людей і всіляко підтримувати.