Відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам

Дата: 03.02.2020 16:49

Під керівництвом виконувача обовязків голови Яготинської районної державної адміністрації Тетяни Сухенко відбулось чергове засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

На засіданні розглянуто 16 заяв щодо надання матеріальної допомоги громадянам.

Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я, та актах обстеження матеріально-побутових умов проживання заявників.

Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям району.