В Яготинській районній філії Київського ОЦЗ відбулося засідання круглого столу з соціальними партнерами та роботодавцями району

Дата: 30.01.2020 11:00

Фото без опису29 січня 2020 року в Яготинській районній філії Київського ОЦЗ відбулося засідання круглого столу з соціальними партнерами та роботодавцями району. Темою для розгляду було "Переваги легальної зайнятості - запорука соціального та економічного благополуччя".

Присутні були: ТДВ "Яготинський маслозавод", управління Пенсійного фонду України, КП "Комунальник",ТОВ "Лекфарм Плюс" приватні підприємці району.

Учасники активно долучилися до полеміки вирішення питання неофіційного працевлаштування, обговорювали розмір штрафу у разі недотримання положень законодавства про зайнятість та можливістю скористатися механізмом відшкодування державою витрат роботодавця по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за кожного офіційно працевлаштованого безробітного.