В пріоритеті – протидія і запобігання домашньому насильству

Дата: 28.01.2020 18:58
Кількість переглядів: 372

Фото без описуВідповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» утворена Міжвідомча група Київської обласної державної адміністрації, яка здійснює координацію суб’єктів, що забезпечують заходи у сфері  запобігання та протидії домашньому насильству в Київській області.

24 січня у Борисполі відбулася Міжвідомча нарада з питань запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми за участю заступника Міністра з питань європейської інтеграції Сергія Ніжинського, заступника голови Київської обласної державної адміністрації Олега Торкунова.

Мета  заходу – забезпечення здійснення моніторингу ефективності законодавства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, практики його застосування, координації здійснення заходів у даному напрямку, надання методичної і практичної допомоги всім, хто її потребує.

Участь у нараді і представники Яготинщини, яким повсякденно доводиться вирішувати проблеми родин, котрі перебувають у складних життєвих обставинах - директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лідія Михайліченко та начальник служби у справах дітей та сім’ї  Яготинської райдержадміністрації Марина Балим.

У своїй  промові Сергій Ніжинський розповів про роботу Міністерства соціальної політики України, наголосивши про необхідність та важливість комунікації з регіонами. Окрім того, заступник Міністра акцентував увагу на тому, що в Україні ведеться робота щодо створення реєстру кривдників і може стати ключовим елементом під час винесення суддівських рішень.
Заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов зазначив, що питання протидії та запобігання домашньому насильству є пріоритетним завданням Київської області, та таким, вирішення якого має на меті подолати стереотипи щодо питання домашнього насильства, а особливо насильства над жінками та дітьми.

 

Яготинський районний центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування