Вітання в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Сухенко з великим християнським святом – Хрещенням Господнім

Дата: 18.01.2020 08:26

Фото без описуДорогі жителі району!

Щиро вітаю вас з великим християнським святом – Хрещенням Господнім.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро.

У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами.

Тож нехай священна Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів, а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям та довголіттям.

Бажаю вам міцного здоров’я, добра та благополуччя. Хай мир та злагода панують у кожній українській родині, а освячена у цей день вода додає сил та наснаги для нових звершень на благо рідної України.

З повагою в.о голови

районної державної адміністрації                                                         ТЕТЯНА СУХЕНКО