Фахівці Яготинської районної філії Київського ОЦЗ провели  професіографічну екскурсію для учнів 8, 9 та 11 класів Супоївського НВК

Дата: 13.01.2020 08:09

Фото без описуЗ метою розширення знань школярів про професійний світ, різноманітність професій та основні правила їх вибору, фахівці Яготинської районної філії Київського ОЦЗ, 10 січня 2020 року, провели  професіографічну екскурсію для учнів 8, 9 та 11 класів Супоївського НВК.

Під час екскурсії молодь ознайомили з «формулою вибору професії», просторовими секторами та фахівцями, що надають послуги населенню.

Школярі дізналися про електронні сервіси СЗ, зокрема про платформу "Моя професія:консультаційна мережа", де можна пройти онлайн тестування на визначення професійних схильностей. Також з учнями поговорили про актуальні професії на ринку праці.

Учні задавали додаткові питання, що стосувалися правильного вибору професії, навчальних закладів, на які отримали вичерпні відповіді від провідного фахівця.

#Яготинська_філія #послуги #моя_професія