Семінар практикум вчителів природничо-математичного циклу

Дата: 11.01.2020 08:19

Фото без опису09.01.2020  на базі Яготинського НВК № 2 методистом районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Ганжою С.І. проведено  семінари - практикуми для вчителів інформатики з теми «Використання новітніх способів візуального та творчого мислення на уроках інформатики», вчителів математики – «Реалізація компетентністного підходу під час викладання математики», вчителів фізики – « Інноваційні технології під час викладання фізики».

10.01.2020 – для вчителів географії – «Інноваційні технології при викладанні географії. Мотиваційні аспекти», вчителів біології та хімії  з теми «STEM – освіта пріоритетний напрямок модернізації освітньої галузі».

В роботі семінарів – практикумів  взяли  участь  75 вчителів інформатики, фізики, математики. хімії, біології та географії закладів загальної середньої освіти  району.

Семінари – практикуми сприяли збагаченню методичного арсеналу вчителів, виявленню учасниками бар'єрів в особистому і професійному зростанні, стимулював учасників на вищі професійні досягнення, визначення перспектив розвитку професійної компетентності та розширення сфери ефективних дій у практичній діяльності.

В ході роботи  засідання були прийняті методичні рекомендації з даних проблем.