Відбувся особистий прийом громадян в.о. голови адміністрації Т.Сухенко

Дата: 08.01.2020 11:59

Фото без описуТрадиційно щосереди виконувачка обов’язки голови адміністрації  Тетяна Сухенко проводить прийом громадян. Сьогодні, 8 січня, до очільниці району  звернулися 14 жителів району (в тому числі 2 колективні звернення). Колективні звернення стосувалися передачі сільською радою земельних ділянок в оренду за низькою відсотковою ставкою. В окремих зверненнях йшлося про надання матеріальної допомоги на лікування та працевлаштування.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, Тетяна Петрівна взяла під особистий контроль, а щодо окремих, то  були надані доручення працівникам апарату адміністрації щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення.

Нагадаємо, що прийом в.о голови адміністрації здійснюється щосереди  з 9.00  год. до 13.00 год.