Вітання з Різдвом Христовим!

Дата: 03.01.2020 11:20

Шановні жителі району!

Фото без описуВід імені районної державної адміністрації щиро вітаю усіх вірян  з величним  святом — Різдвом Христовим!

Різдво Христове – одне з найвеличніших християнських свят. Тож нехай ця святкова пора  надихне серце кожного з більшою вдячністю передавати людям надію і втіху Різдва.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги з доброю новиною, яку несе усьому світові Вифлиємська зоря. І нехай кожен на своєму місці чесно й відповідально, по-християнському робить те, що покликаний робити.

Щиро зичу Вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, об’єднає усіх нас вірою і надією, а ще – спільними вагомими добрими справами. Нехай в кожній родині панує мир і спокій.

Будьмо оптимістами, будьмо будівничими добрих справ на користь країни! А Господь нехай благословляє Ваші сім’ї та нашу рідну державу!

Христос рождається! Славімо Його!

З повагою

виконувачка обов'язки голови адміністрації                                                   Т.СУХЕНКО