Мешканців стаціонарного відділення постійного або тимчасового проживання  привітали з Новим Роком!

Дата: 27.12.2019 11:41

Новий рік – це світле свято, яке здатне втілювати в реальність будь - які мрії та бажання. Свято, коли на обличчях людей сяють посмішки, очі світяться щастям!

Нехай в душі кожного буде добро, здоров'я, радість і хороші події. Нехай Новий рік дарує тільки найкраще! Ці бажання та мрії для мешканців стаціонарного відділення постійного або тимчасового проживання  втілювали наші друзі із фонду «Давай Допоможемо».

Гості привітали підопічних відділення з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Побажали їм міцного здоров’я, довголіття та віри у завтрашній день.

Старенькі були раді візиту гостей та щиро дякували за те, що про них не забувають.

Яготинський районний територіальний центр з обслуговування одиноких громадян