Музика зимових свят

Дата: 27.12.2019 08:22

Фото без описуПродовжуються передноворічні святкування  в Яготинській дитячій школі мистецтв. Нещодавно, а саме 20 грудня  2019 року в концертній залі школи відбулися батьківські збори з  концертом  учнів фортепіанно-скрипічного відділу.

Організатором заходу є завідувач відділу та викладач по класу скрипки З.П Гудкова, а концертні номери підготували учні викладачів: С.Л. Старостіної, В.О. Озеракіної, О.Г. Мундт та З.П. Гудкової.

Вже позаду половина навчального року, протягом якого учні відділу поринали у світ чарівного мистецтва, вивчали шедеври української, зарубіжної музики. І тому, ця зустріч була таким собі підсумком роботи викладачів.

Концертна програма складалася із 25 номерів.   Учні виступали не тільки  сольними номерами, а і в дуетах з викладачами. З перших хвилин глядачі захоплювалися виконанням зовсім юних артистів,  які тільки розпочали своє навчання в цьому році, а саме:

Анна Чиж, Євген Турченко, Іван БезсмертнийМирослава Тищенко, Олександр Опанасенко (клас викладача С. Л. Старостіної); Божена Жеребко, Ілона Пелехань, Ілона Дяченко, Вероніка Семеняка, Рома Дорошенко (клас викладача З.П. Гудкової, концертмейстер В.О. Озеракіна); Даша Муха, Вікторія Задеря (клас викладача В.О. Озеракіна).

Продовжили концертну програму учні старших класів: Владислава Ткаленко, Анастасія Седракян, Олександр Шадловський, Анастасія Онищенко (клас викладача З.П. Гудкової); Анастасія Сахно, Стас Сахно, Владислав Сухенко, Даша Кулик (клас викладача В.О. Озеракіної); Владислав Лабунець (клас викладача С.Л. Старостіної);  Даша Кулик (класс викладача О.Г. Мундт).

Помічниками учнів по класу скрипки були концертмейстери В.О. Озеракіна та С.Л. Старостіна.

В залі, як і завжди панувала святкова і радісна атмосфера. Юним музикантам із захватом аплодували всі присутні.

В.о. директора Яготинської  ДШМ                                                           Алла Романова