24 грудня - День працівників архівних установ України

Дата: 24.12.2019 10:54

Фото без описуШановні працівники архівних установ району!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Це свято є проявом шани та поваги з боку держави до всіх, хто дбайливо зберігає сторінки тисячолітньої писемної історії українського народу.

Переконана, що Ваш професіоналізм, усвідомлення високої відповідальності за доручену справу будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам’яті нашого народу. Адже збираючи документальні матеріали, ви робите неоціненну справу, оскільки зберігаєте свідчення історичної пам’яті українського народу,  єднаєте її із сьогоденням та майбутнім.

Висловлюю всім архівістам району слова вдячності за щоденну кропітку працю, наполегливість і сумління, особистий внесок у розвиток архівної справи в районі та збереження історико-культурних надбань нашого краю.

Сердечно бажаю всім працівникам та ветеранам архівної справи невичерпної енергії, вдалих пошуків і цікавих знахідок, міцного здоров’я, благополуччя та щастя у  родинах!

Виконувач обов'язків  голови адміністрації                                                   Т. СУХЕНКО