Фахівцями  Яготинської районної філії Київського ОЦЗ проведені профорієнтаційні уроки

Дата: 23.12.2019 08:33

Фото без опису20 грудня 2019 року на базі Яготинського НВК №2 для учнів 8-А та 9-А класів фахівцями  Яготинської районної філії Київського ОЦЗ були проведені профорієнтаційні уроки.

Для того, щоб краще закріпити отриману інформацію Наталія Гончар на уроці "Життєві компетенції" наводила ???? учням 9 класу приклади різних життєвих ситуацій, які вони розігрували та обговорювали. В результаті даних завдань школярі набули навичок з орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях, отримали корисні поради щодо вибору професії.

Учні 8 класу разом з фахівцем філії Вікторією Просяник переглянули актуальні професії на ринку праці та професії, які набудуть популярності в майбутньому. Школярі з цікавістю переглянули презентацію на тему: "Професії майбутнього".????

#Яготинська_філія #профорієнтаційний_урок