В день Святого Миколая в районі засіяла новорічна ялинка

Дата: 20.12.2019 15:07

Фото без описуНоворічні свята завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Подібне ж свято більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

19 грудня 2019 року в м.Яготин на центральній площі відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району.

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі.

На початку заходу ялинонька засяяла сотнями різнокольорових вогників.

З вітальними словами до присутніх звернулися виконувач обов’язків голови Яготинської районної державної адміністрації Т.О.Сухенко , заступник голови районної ради Володимир Потельчак, міський голова Наталія Дзюба. Посадовці привітали усіх із наступаючими новорічними та різдвяними святами та побажали дітлахам здійснення найзаповітніших мрій і бажань та отримання гарних подарунків, всім дорослим вони висловили побажання достатку, щастя, благополуччя у родинах та віри у мирне і процвітаюче майбутнє нашої країни.

Із святковими концертними номерами на відкритті ялинки виступали учасники художньої самодіяльності Яготинського району.

Відкриття районної новорічної ялинки стало початком циклу заходів, що пройдуть в районі до свята Нового року та Різдва Христового.