Традиційні методи бібліотечної роботи шкільних бібліотекарів

Дата: 17.12.2019 14:59

17 грудня  2019 р. на базі ОЗОНЗ Жоравський НВК «ЗОШ I-IIIст.-ДНЗ» методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для шкільних бібліотекарів з теми «Традиційні методи бібліотечної роботи шкільних бібліотекарів».

В роботі семінару прийняло участь 13 шкільних бібліотекарів міста та району.

Розглянуті питання:

• Традиційні методи бібліотечної роботи шкільних бібліотекарів. Методист РМК Мрачик Н. А.
  • Презентація  закладу «Від давнини до сьогодення».  Заступник директора із виховної роботи ОЗОНЗ Жоравського НВК Опанасенко Т.М..
  • Презентація «Бібліотека – територія читання». Шкільний бібліотекар   Лемешівської ЗОШ I-IIIст. Висовень Д.І.
  • Усіх семінаристів було запрошено на шкільне свято для учнів 1-4 класів «Свято Миколая». Шкільний бібліотекар ОЗОНЗ Жоравський НВК  Юрченко О.І.

По закінченню заходу прийнято методичні рекомендації за даним напрямком роботи.

Методичні рекомендації.

1. Сприяти вдосконаленню рівня інноваційної активності та самоосвіти шкільного бібліотекаря. Постійно
  2. Дотримуватись сучасних вимог до  оформлення документації. Здійснити звірку надходжень за 2019 рік. До 28.12.2019 року
  3. Завершити  процес Упровадження універсальної десяткової класифікації у практику роботи шкільних бібліотек міста та району. До 28.12.2019 року