Кубок з футзалу серед ветеранів: Яготин перемагає, Бориспіль – другий, у Броварів бронза

Дата: 17.12.2019 08:22

15 грудня завершився XV ювілейний Відкритий Кубок Борисполя з футзалу серед ветеранів (40 років та старші), пам”яті відомого спортивного діяча Бориспільщини, першого голови ФСТ “Колос” Георгія Олександровича Корзуна.

Дані змагання вже давно стали традиційними і проводяться з 2005 року. Захід було організовано при безпосередній підтримці рідних Георгія Олександровича, на турнірі були присутні його онуки та правнуки.

В цьогорічному турнірі взяло участь вісім команд з різних регіонів Київщини. Вони були розподілені на дві групи.

Півфінальні баталії

Після матчів групового етапу, які відбулися 14 грудня, по дві кращі команди з кожного квартету потрапляли до вирішальних півфіналів, які були зіграні 15 грудня і визначили переможця та призерів. Також, не залишили поза увагою і учасників, що посіли в своїх групах по два останні місця, вони між собою розіграли втішний Кубок Надії.

ФК “ВЕТЕРАНИ” з Броварів – бронзовий призер змагань

Півфінальна гра

Група А

ФК “Алекс” (В.Олександрівка), ФК“Патріот” (Баришівка), ФК“Гора” (с.Гора), “Vestfrost” (Бориспіль).

Група Б

ФК “Яготин” (Яготин), ФК “Кучаків”, КЛФ (Бориспіль); ФК“Ветерани” (Бровари).

1/2 фіналу

Отже, після першого дня футзальних баталій до 1/2 фіналу пробилися команди, які утворили наступні пари:

ФК “Vestfrost” Бориспіль – ФК “Ветерани” (Бровари) _3:1

ФК “Яготин” Яготин – ФК “Алекс” (В.Олександрівка) _5:3

Матч за 3 місце: ФК “Ветерани” (Бровари) – ФК “Алекс” _6:0

ФІНАЛ: ФК “Яготин” – ФК “Vestfrost” _1:0

Одже, місця розподілилися наступним чином:

1 місце – ФК “Яготин” (Яготин)

2 місце – ФК “Vestfrost” (Бориспіль)

3 місце – ФК “Ветерани” (Бровари)

Нагороди чекають на своїх володарів

В номінація кращими стали:

Кращий воротар ФК «Яготин» - Андрій Франчук , кращий захисник – Володимир Мельник («Ветерани» Бровари) та кращий нападник – Юрій Лазебнов (ФК «Яготин»).

До складу каманди переможців ФК "Яготин" ввійшли: Юрій Лазебнов, Борис Волошин, Юрій Стригун, Андрій Франчук, Юрій Кондратенко, Олег Форостяний, Вадим Кісіль, Руслан Карпенко, Валентин Пісківець, Петро Кучма, Генадій Василенко.

Фото: Бориспільський міський центр спорту та ФЗН