Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 12.12.2019 11:38

Фото без опису12 грудня в приміщенні Яготинської районної державної адміністрації відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний засідання комісії, виносились наступні питання:

1. Про звернення громадянина Я. про надання допомоги у позбавленні батьківських прав гр. Г  відносно малолітніх дітей.

2. Про звернення гр. О.  про надання дозволу на реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.

3. Про стан утримання та виховання  вихованців дитячого будинку сімейного типу Фріца Юрія Францовича, який діє в с. Засупоївка Яготинського району.

4.Про формування списків дітей соціально незахищених категорій Яготинського району на отримання подарунків до Дня Святого Миколая.

За підсумками засідання комісії прийняті відповідні рішення.