Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Дата: 09.12.2019 11:48

У закладах загальної середньої освіти Яготинського району активно проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти  насильства».

Зокрема, проведено: інформаційно-профілактичні зустрічі із працівниками Служби у справах дітей, ЦССМД та працівниками поліції; години спілкування «Я маю право на життя без насильства», «Життя на продаж», «Права, свободи, обов’язки громадян України», «Що таке гендерне насильство», «Домашнє насильство та шляхи їх протидії», «Права людини»,  уроки з елементами тренінгу «Зупинимо насилля разом», «Геть насильство над дітьми»,  «Попередження насилля в учнівському середовищі», «Твоя відповідальність», «Закон і ми», анкетування та тематичні години психолога; конференцію «Профілактика булінгу серед підлітків»; дискусію «Чи можуть Інтернет і мобільні телефони бути джерелом насилля?»; круглі столи для лідерів учнівського самоврядування «Мої права і обов’язки», «Закон і право»; вікторину «ВІЛ-інфекція»; загальношкільні акції «Запали свічку» до вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; флешмоб до Дня боротьби зі СНІДом, «Червона стрічка»; оформлено тематичні інсталяції та стіннівки «Наші долоньки - проти насильства», «Стоп насильству», «Ми проти насильства в сім’ї»; конкурси  дитячих малюнків «Щаслива сім’я без насильства», «Ми проти насильства в сім’ї»;  організовано перегляд мультфільмів про дружбу, повагу, толерантність (для учнів 4-5 класів).  Питання висвітлено на семінарі заступників директорів із виховної роботи.