Працівники органів місцевого самоврядування відзначили своє професійне свято

Дата: 07.12.2019 18:08

Фото без описуТеплі усмішки, піднесений настрій, сердечні поздоровлення та святковий концерт – саме так відзначили своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування Яготинщини. Захід відбувся 6 грудня у Яготинському районному будинку культури.

День місцевого самоврядування об’єднує всі верстви населення, людей різних професій та сфер діяльності, які працюють заради спільної мети – благополуччя та добробуту громади. Діяльність місцевих органів влади району, завжди на виду. Свою роботу посадові особи місцевого самоврядування спрямовують лише на одне — на задоволення життєвих потреб жителів району.

Святкові заходи в переддень професійного свята зібрали в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів місцевого самоврядування, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

Працівників та ветеранів органів місцевого самоврядування з їх професійним святом привітали депутат Київської обласної ради Олександр Сіренко, виконувач обов’язків голови адміністрації Тетяна Сухенко, голова районної ради Петро Гайдай, міський голова Наталія Дзюба.

У своїх виступах вони відзначили, що саме працівникам органів місцевого самоврядування доводиться представляти і відстоювати інтереси громад, захищати їх право на повноцінний розвиток і добробут. Вони подякували всім за співпрацю, ініціативність, побажали здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови своїх громад, а також вручили відзнаки та подарунки з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Почесною грамотою Київської обласної ради відзначено депутата Яготинської районної ради - В.П.Семеняку, подяками Київської обласної ради - депутата Яготинської районної ради О.П.Кулінського, та Супоївського сільського голову - І.В.Півака.

Відповідно до Постанови президії Київської обласної організації профспілки працівників державних установ України грамотами нагороджено О.В.Івахна – Двірківщинського сільського голову, Л.М.Ліснянського – Лозовоярівського сільського голову, О.І.Житник – Фарбованського сільського голову.

Спільною грамотою та цінним подарунком Яготинської районної державної адміністрації, районної ради за ініціативність і наполегливість у вирішенні питань територіальних громад району, конструктивну співпрацю з органами виконавчої влади, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування відзначено депутатів Яготинської районної ради - В.А.Купрія, О.А.Лобурця, В.М.Мачулу, О.В.Перфененка, В.А.Чечуя; сільських голів  - С.І.Владімірова та В.Г. Парфененка; працівників органів місцевого самоврядування Т.І.Рубанчук та Г.І.Тележенко.

Окремо, виконувач обов’язку голови адміністрації Т.П.Сухенко привітала колективи Яготинської районої ради та Яготинської міскої ради вручивши керівникам вітальні адреси та символічні подарунки від райдержадміністрації.

Численні нагороди предстаникам оранів місцевого самоврядування сипались і від міської влади. За вагомий особистий внесок у розвиток органу місцевого самоврядування, самовіддане служіння обраній справі, активну громадянську позицію, відповідальне ставлення до виконання своїх повноважень та з нагоди Дня  місцевого самоврядування в Україні Н.М.Дзюба вручила подяки: Яготинському міському голові 2006/2010 років В.І.Гусю, депутатам Яготинської міської ради М.М.Басанцю, Н.М.Гусь, Ю.В.Лисенко, Ю.Л. Стовбчатому, І.А.Чорнобаю. І.Т. Шуллі, керуючому справами виконавчого комітету апарату міської ради, член виконавчого комітету В.А.Галицькому, членам виконавчого комітету міської ради О.В.Васільєву та С.В.Яценку, начальнику відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою міської ради Ю.В.Михайлову, начальнику відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради О.С.Третяк.

Пам’ятною відзнакою та ювілейною медалю з нагоди 20-річчя Київського регіонального відділення Асоціації міст України нагороджено начальника відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради, депутата Яготинської міської ради VI та VII скликань О.М.Кудрявського.

Святковий концерт та гарний настрій представникам органів місцевого самоврядування подарували виступи Тамари Криворучко, Олексія Троцюка та Андрія Бордіяна, Діани Горбатко.

Дарунком для учасників урочистостей стали музичні вітання від Заслуженого артиста України, володара гран-прі, Золотої медалі гран-прі Франції – короля акордеону - Ігоря Осипенка та народного артиста України Павла Дворського з синами В'ячеславом та Павлом.