Стежиною міркувань

Дата: 04.12.2019 09:44

Фото без опису 30 листопада 2019 року на базі Яготинського НВК № 3 за традицією проведено районну олімпіаду з математики, в якій взяли участь 27 учнів 3 і 4 класів закладів освіти району.

Проведення олімпіади сприяє визначенню рівня засвоєння учнями математичних знань, дає можливість школярам застосувати вивчений матеріал в нестандартних ситуаціях. Участь в олімпіаді – це навчання мислити сміливо, творчо, неординарно. Тож змагаючись, юні математики продемонстрували вміння логічно і продуктивно мислити, доказово міркувати, шукати різні способи розв'язування завдань. А труднощі, які вони зустрічали - відправні точки мислення та міркування.

Найкраще виконали завдання і здобули перемогу учні 3 класу Шишук Анастасія (Засупоївський НВК, вчитель Кожушко Л.О.), Гладка Ангеліна, (Яготинський НВК № 2, вчитель Форостяна Л.М.), Коваленко Поліна (Капустинський НВК, вчитель Сергійчук Л.В.) та Ягнітковський Богдан, учень 4 класу Яготинського НВК № 2.

Вітаємо переможців – подальших вам успіхів і натхнення.