Відбувся профінформаційний семінар для людей з особливими потребами

Дата: 03.12.2019 14:08

У Яготинській районній філії Київського ОЦЗ 3 грудня 2019 року, відбувся профінформаційний семінар для людей з особливими потребами за участі соціального партнера Яготинського бюро правової допомоги Броварського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - заступник начальника відділу Олександра Міклуха, яка ознайомила???? учасників з додатковими гарантіями соціального захисту громадян з інвалідністю згідно із чинним законодавством, зокрема, учасники отримали консультації щодо «Захисту своїх прав».

Директор філії Оксана Рибак  поінформувала????? про стан місцевого ринку праці, тенденції його розвитку та можливостями працевлаштування громадян з особливими потребами.

Корисною стала інформація про особливості працевлаштування в сучасних умовах та новітні методи пошуку роботи.????

По закінченню семінару учасники відмітили актуальність наданої інформації та отримали вичерпні відповіді на додаткові питання.

У заході взяли участь 14 осіб.

#Яготинська_філія #послуги #працевлаштування