Вітання з нагоди Дня працівників прокуратури

Дата: 29.11.2019 14:19

Фото без описуШановні працівники прокуратури! Вам – досвідченим правникам, людям честі, обов’язку та відповідальності за доручену справу належить нелегка, але надзвичайно необхідна місія забезпечення законних прав та інтересів громадян, суспільства та держави.

Представників Вашої професії завжди відрізняли високий професіоналізм, відповідальність та принциповість. Ви завжди стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку.

Від щирого серця бажаємо Вам непохитності у служінні Закону та подальших професійних досягнень! Хай любов рідних зігріває ваші серця і налаштовує на нові перемоги! Міцного Вам здоров’я, оптимізму, добра і благополуччя!

З повагою, виконувач обов'язків голови адміністрації                                    Т.СУХЕНКО