Керівництво Яготинської районної філії Київського ОЦЗ відвідалоТОВ "Науково- виробнича компанія "Техімплекс"

Дата: 28.11.2019 11:28

Фото без описуЗ метою налагодження партнерських стосунків,  28 листопада 2019 року, директор Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксана Рибак та заступник директора Михайло Шевченко відвідали роботодавця - ТОВ "Науково- виробнича компанія "Техімплекс". Робоча зустріч відбулася з заступником генерального директора Валерієм Запорожцем, який розповів про діяльність організації, а саме вироблення військових транспортних засобів.

Під час зустрічі керівники обговорили поточні та перспективні потреби в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Оксана Рибак проінформувал про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом безробітних та презентувала послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій.

В результаті робочої зустрічі керівниками узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості та роботодавця щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу.

Вакансії, які потребують укомплектування:

- Зварник

- Маляр