Результати  проекту «Консультант роботодавця»

Дата: 26.11.2019 15:57

Фото без описуПерші результати  проекту «Консультант роботодавця», який стартував 1 серпня 2019 року, Яготинська  районна філія КОЦЗ підводить підсумки за 10 місяців поточного року:

???? налагоджено роботу з новими роботодавцями та тими, які з певних причин деякий час не співпрацювали зі службою зайнятості (протягом 10 місяців до співпраці було залучено 221 роботодавець);

???? створено 46 електронних кабінетів роботодавця, через які отримано понад 109 вакансій, робота в даному напрямку продовжується;

???? надано  2664 інформаційно-роз’яснювальних послуг.

Державна служба зайнятості вдало крокує до єдиної стратегічної мети – роботодавці свідомо обирають службу зайнятості як єдину державну структуру, здатну на безоплатній основі швидко та якісно здійснювати добір необхідних працівників.

#Яготинська_філія #послуги #працевлаштування #консультант_роботодавця