Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 22.11.2019 14:14

Фото без опису21 листопада, в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Яготинській районній державній адміністрації. В засіданні комісії взяли участь виконувач обов’язків голови адміністрації Т.П.Сухенко, члени комісії, запрошені.

В рамках засідання присутні розглянули наступні питання:

1. Про звернення громадянина П. щодо визначення місця проживання дитини.

2. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.Т. відносно малолітніх дітей.

3. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.О. відносно малолітньої дитини.

4. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.Г відносно малолітньої дитини.

5. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.. Р. відносно малолітньої дитини.

6. Про звернення громадянки М., щодо визначення місця проживання дитини.

7. Про доцільність позбавлення батьківських прав гр.К. відносно малолітньої дитини.

8. Про стан виконання гр.Г. обов’язків опікуна щодо малолітньої дитини.

9. Про доцільність позбавлення батьківських прав  гр.О. відносно дочки.

Питання детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.