Відбулося засідання спостережної комісії

Дата: 07.11.2019 16:31

Фото без описуПри райдержадміністрації діє спостережна комісія, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

На порядок денний чергового засідання комісії було винесено питання щодо зняття з обліку спостережної комісії звільненого умовно-достроково з місць позбавлення волі громадянина М. по закінченню строку покарання.

В рамках роботи комісії акцентувалася увага на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність.

Секретар комісії Л.Блощинська –Котьонок  зауважила про необхідність і в подальшому проводити щомісячну звірку осіб, які умовно-достроково звільнені за поданнями установ виконання покарань; забезпечення неухильного виконання всіх пунктів плану роботи спостережної комісії на 2019 рік.