ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 06.11.2019 16:15

Фото без описуБез традиції — нема культури, а без культури — нема нації. Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля - українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Їхня самовіданна творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Працівники культурно-мистецьких установ, бібліотек, керівники зразкових та народних творчих колективів, учасники аматорських об’єднань, художньої самодіяльності – всі вони дарують людям радість і гарний настрій, вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями будь-який день нашого життя. Завдяки їхній праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

Далеко за межами району відомі наші колективи художньої самодіяльності хорового, інструментального, вокального, хореографічного жанру, окремі вокалісти, музиканти, поети, художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони є славою і гордістю Яготинського району, переможцями багатьох районних, обласних та регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів та виставок.

Напередодні професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відзначається 9 листопада, в приміщенні Яготинської школи мистецтв відбулися урочисті заходи.

Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які прославляють Яготинщину, висловили виконувач обов’язків голови адміністрації Тетяна Сухенко, голова районної ради Петро Гайдай, міський голова Наталія Дзюба, виконувач обов’язків начальника відділу культури, туризму, національностей та релігії райдержадміністрації Людмила Соколенко.

Посадовці у своїх виступах наголосили, що своєю щоденною наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

Грамотами райдержадміністрації та районної ради  за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, збереження та примноження здобутків української національної культури, активну участь у культурно-мистецькому житті району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва було нагороджено кращих працівників:

Василенко Людмилу Петрівну - директора централізованої бібліотечної системи відділу культури, туризму національностей та релігії Яготинської районної державної адміністрації;

Друченко Тетяну Миколаївну - виконувача обов’язків директора Яготинського районного будинку культури ;

Єрмоленко Тетяну Миколаївну - директора Яготинської дитячої музичної школи;

Колодій Ларису Василівну - бухгалтера централізованої бухгалтерії відділу культури, туризму, національностей та релігії  Яготинської районної державної адміністрації;

Кутєпова Володимира Петровича - керівника Народного аматорського хору «Солдатська пам'ять» , заслуженого працівника культури України;

Романову Аллу Миколаївну - виконувача обов’язків директора Яготинської школи мистецтв;

Чепіль Григорія Михайловича - керівника Народного аматорського хору «Рідні наспіви», заслуженого працівника культури України.

Шановні працівники культури, дорогі аматори народної творчості, пам’ятайте ви люди, які працюють теплом свого серця, кожного дня ви даруєте часточку своєї душі, тому нехай ваша доброта повертаються до вас сторицею. Нехай у ваших домівках завжди горить світло тепла та благополуччя. Здоров’я вам та вашим родинам, мирного неба вам та всій Україні!

Зі святом вас!